Piknik i warsztaty toczenia na kole w Czułej Stodole

Warsztaty garncarskie Dorota Kouba

Moi drodzy!🥰
🔸️Ponownie zapraszam Was na warsztaty garncarskie i piknik w Czułej Stodole. W pierwszy weekend wakacji spotykamy się w cieniu starego sadu. A z chętnymi pobrudzę się wspólnie przy kole! Przybywajcie w niedzielę, 3 lipca w godzinach od 14.00 do 18.00 do Czułej Stodoły.
⚱️⚱️⚱️
🔸️Zapraszam na moje warsztaty i na kiermasz czułej ceramiki oraz czułych specjałów. Będzie można spróbować swoich sił przy kole garncarskim – będziemy uczyć się centrować i toczyć małe naczynka.🔸️ Wstęp do Czułej Stodoły i na kiermasz ceramiki jak zwykle wolny.
Do każdej zakupionej ceramiki – kawa lub lemoniada gratis!🔸️ Koszt udziału w warsztatach 50 zł za osobę, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń – zapisy na KoubaCeramics@gmail.com. W cenie nauka przy kole i późniejszy
wypał naczynia na biskwit.🥗🥗🥗
🔸️ Równolegle z warsztatami swoimi Czułymi Specjałami będzie Was karmić i poić najpyszniej Justyna, zatem głodni po pracy od nas nie wyjedziecie. Do tego będą huśtawki, hamaki, badminton, relaks na kocu w środku starego sadu, przy dźwiękach ptaków i bzykaniu owadów.
🦋🦋🦋
🔸️Zapraszam! Dorota Kouba, Fundacja Czuła Stodoła

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.