Warsztaty garncarskie i piknik w Czułej Stodole

Warsztaty Garncarskie Kraków

Kochani 💕
Ostatnia szansa spotkać się ze mną przy kole przed naszym urlopem.🚲🚲
Zapraszam Was na kolejne wakacyjne warsztaty, piknik i kiermasz ceramiki. Będzie znów okazja pobrudzić się przy kole garncarskim, a Ci, którzy już wcześniej utoczyli swoje prace będę mogli je teraz poszkliwić. Jak zwykle spotykamy się w cieniu starego sadu w Czułej Stodole – zapraszam w niedzielę 30 lipca, startujemy o godzinie 14.00.

Plan dnia jest taki:
🌸TOCZYMY: od godz. 14.00 – toczymy na kole, będziemy uczyć się centrować i toczyć małe naczynka. Koszt udziału w warsztatach 60 zł za osobę – w cenie nauka przy kole i późniejszy wypał naczynia na biskwit. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń – zapisy na KoubaCeramics@gmail.com.

🌸SZKLIWIMY: od godz. 17.00 zapraszam wszystkich chętnych uczestników moich poprzednich warsztatów garncarskich na poszkliwienie swoich naczyń, które już czekają wypalone w Stodole. Koszt warsztatów to 60 zł za osobę – w cenie wykład o zasadach szkliwienia, szkiwienie i późniejszy wypał na ostro. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń – zapisy na KoubaCeramics@gmail.com.🌷Wstęp do Czułej Stodoły i na kiermasz ceramiki jak zwykle wolny.
Do każdej zakupionej ceramiki – kawa lub lemoniada gratis!🌷

🍇 W czasie całej imprezy jak zawsze będzie można coś pysznie przekąsić, zatem głodni po pracy od nas nie wyjedziecie. Do tego będą huśtawki, hamaki, badminton, relaks na kocu w środku starego sadu, przy dźwiękach ptaków i bzykaniu owadów.🦗

I zapraszam również po odbiór Waszych prac z wszystkich poprzednich warsztatów.

Adres: Czuła Stodoła, ul. Siemota 2E, 32-552 Płaza – lokalizacja na mapie – tutaj.

Zapraszam!
Dorota Kouba, Fundacja Czuła Stodoła

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.