Otwarcie sezonu 2024 w Czułej Stodole

Warsztaty garncarskie Kraków

💕Kochani zaczynamy i otwieramy Stodołę 🌳📣Zapraszam Was na otwarcie sezonu w Czułej Stodole. To już czwarty rok, odkąd spotykamy się w starym sadzie, w cieniu szarych i złotych renet. Z ekipą Czułej❤️, przygotowałam dla Was parę zmian i nowości. Bardzo ciekawa jestem jak Wam przypadną do gustu.Jak zwykle będzie czas na nieśpieszny wypoczynek na hamakach, rozmowy, pyszne jedzenie i pobrudzenie rąk przy kole garncarskim. Zapraszam w sobotę, 8 czerwca, startujemy o godzinie 14.00.
Wstęp do Czułej Stodoły – jak zwykle wolny!🥰
🍓 Plan dnia jest taki:

TOCZYMY: od godz. 14.00 do 18.00 – toczymy na dwa koła garncarskie! Ta nowa formuła ma sprawić, abyście dłużej mogli poćwiczyć prace na kole garncarskim.

 ⏳Uczymy się w małych grupach. Na początku każdej, małe wprowadzenie z teorii i pokaz. Następnie;- toczymy ze mną: nauczę Was podstaw, pomogę utoczyć pierwsze naczynie.- toczymy samodzielnie – będziecie mieli czas zmierzyć się z gliną sam na sam.


👩‍🦰 Koszt udziału w warsztatach 100 zł za osobę – w cenie nauka przy kole ze mną oraz samodzielne wprawki i późniejszy wypał jednego naczynia w piecu garncarskim. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń – zapisy – proszę pisać na KoubaCeramics@gmail.com. Toczymy w trzech grupach (godz. 14, 15, 17, przy zgłoszeniu podaj do której grupy chcesz dołączyć).

🌳RELAKSUJEMY SIĘ

Od godziny 14.00 do 19.00 będą dla Was do dyspozycji hamaki, koce, ławki, piękny wiosenny sad, rakiety do badmintona. Będzie czas na niespieszne pogaduszki i wsłuchiwanie się w głosy ptaków, urzędujące w naszym sadzie. A kto chętny może nawet upleść sobie wianek z tutejszych traw.

🍀ZAGLĄDAMY DO GALERII

Na kiermaszu w mojej garncarskiej galerii pojawią się nowe kubki, misy, talerze i wszystko to, co ostatnimi miesiącami toczyłam na kole i wypalałam w piecu. Kto chętny będzie mógł sprawić sobie lub bliskim piękny, a na dodatek całkowicie użyteczny prezent. Do każdej zakupionej ceramiki – kawa lub lemoniada gratis.

👩‍🍳SMAKUJEMY

Sama jestem ciekawa, co Justyna z Czułych Specjałów przygotuje dla Was tym razem. Na pewno będzie kawa i lemoniada, będą słodkie przekąski, a może i coś małego na ząb. Po prostu przyjdźcie i sprawdźcie sami.

📣ODBIERAMY PRACE Z WARSZTATÓW

Czerwiec jest też ostatecznym miesiącem odbioru Waszych prac z ubiegłych sezonów. Nazbierało się ich sporo, zatem zapraszam po odbiór. 🫶Zapraszam! Spędźcie tę sobotę z nami. 🥰
Dorota Kouba, z najlepszą ekipą Fundacji Czuła Stodoła

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.