Toczenie na kole garncarskim w Czułej Stodole – warsztaty i Kiermasz

Moi drodzy!
🔸️Kto jeszcze się nie ubrudził przy kole garncarskim? Lub jeszcze mu mało?
Ten ma okazję zrobić to w niedzielę,
5 czerwca w godzinach od 14.00 do 18.00 w Czułej Stodole.
⚱️⚱️⚱️
🔸️Zapraszam na moje warsztaty i na kiermasz czułej ceramiki oraz czułych specjałów. Będzie można spróbować swoich sił przy kole garncarskim – będziemy uczyć się centrować i toczyć małe naczynka.🔸️Koszt udziału w warsztatach 50 zł za osobę, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń, obowiązują zapisy na KoubaCeramics@gmail.com. W cenie nauka przy kole i późniejszy
wypał naczynia na biskwit.🔸️Uwaga: jeśli ktoś brał udział w poprzednich warsztatach, a chciałby swoje prace poszkliwić, zapraszam na dodatkowe warsztaty szkliwienia. Koszt udziału – 50 zł za osobę, zaczynamy o godzinie 17.00. W cenie szkliwienie i wypał prac na ostro.
🥗🥗🥗
🔸️Równolegle z warsztatami swoimi Czułymi Specjałami będzie Was karmić i poić najpyszniej Justyna, zatem głodni po pracy od nas nie wyjedziecie. Do tego będą huśtawki, hamaki, badminton, relaks na kocu w środku starego sadu, przy dźwiękach ptaków i bzykaniu owadów.
🦋🦋🦋
🔸️Koniecznie obserwujcie wydarzenie, bo szczegóły i niespodzianki niebawem!!!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku – tutaj.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.