Warsztaty garncarskie i piknik w Czułej Stodole

Warsztaty garncarskie Kraków Katowice

Moi drodzy!🥰
🔸️Gorąco zapraszam Was na warsztaty garncarskie i muzyczny piknik w Czułej Stodole. Jak zwykle spotykamy się pod konarami starych renet. Z chętnymi pobrudzę się wspólnie przy kole, a z każdym z Was posłucham muzyki na żywo! Przybywajcie w sobotę, 17 czerwca w godzinach od 14.00 do 19.00 do Czułej Stodoły.
⚱️⚱️⚱️
🔸️Zapraszam na moje warsztaty garncarskie i na kiermasz czułej ceramiki oraz Czułych Specjałów. Będzie można spróbować swoich sił przy kole garncarskim. Będziemy uczyć się centrować i toczyć małe naczynka.


🎼 To nie wszystko! Tuż po warsztatach, o godzinie 18.00 zapraszam Was na koncert Ola Nowak Band. Będzie folkowo, jazzowo, pojawi się nutka country, a wszystko oczywiście na żywo
🔸️ Wstęp do Czułej Stodoły, na kiermasz ceramiki i koncert jak zwykle wolny.
Do każdej zakupionej ceramiki – kawa lub lemoniada gratis!
🔸️ Koszt udziału w warsztatach garncarskich 60 zł za osobę, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń – zapisy na KoubaCeramics@gmail.com. W cenie nauka przy kole i późniejszy
wypał naczynia na biskwit.🥗🥗🥗
🔸️ Równolegle z warsztatami swoimi Czułymi Specjałami będzie Was karmić i poić najpyszniej Justyna, zatem głodni po pracy od nas nie wyjedziecie. Do tego będą huśtawki, hamaki, badminton, relaks na kocu w środku starego sadu, przy dźwiękach ptaków i bzykaniu owadów.
🦋🦋🦋
🔸️Zapraszam! Dorota Kouba, Fundacja Czuła Stodoła

Comment (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.